Rezačka na kov CORMAK H-50/70

Kód: 1809
Neohodnotené
Značka: Cormak
€26 531,99 €22 109,99 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.8.2021

Poloautomatická hydraulická stĺpová píla. Stroj s univerzálnym použitím v sériovej výrobe na rezanie plných materiálov aj profilov. Štandardne je prístroj vybavený modulom automatického riadenia napätia strihacieho pásu do danej hĺbky, ktorý zaisťuje presné a priame rezanie. Veľmi veľké priemery rezania 500 x 700.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Popis stroja


Stĺpová pásová píla CORMAK H-50/70 je vysoko efektívny stroj na poloautomatické rezanie plných materiálov a profilov z ocele, liatiny a farebných kovov. Štruktúra stĺpa poskytuje väčšiu tuhosť počas procesu rezania a použitie úplne inej technológie vedenia ramena a pásky v porovnaní s nožnicovými strojmi významne skracuje čas a zvyšuje presnosť rezania.

V poloautomatickej pásovej píle CORMAK H-50/70 po zapnutí spínača celý cyklus rezania, t. j. upevnenie rezaného materiálu v hydraulickom zveráku, zapnutie pohybu rezacieho pásu, spustenie rezacieho ramena (rýchlosť je plynulo regulovaná), zastavenie stroja po rezaní, zdvihnutie ramena (výška nastaviteľný zdvih ramena) a vypínanie hydraulického zveráka je automatické. Ručné ovládanie stroja sa zjednodušilo na prísun rezaného materiálu do nárazníka. Masívne rameno vyrobené z rovnomernej liatiny s rafinovanou, masívnou a stabilnou štruktúrou poskytuje rezačke CORMAK H-50/70 mimoriadnu tuhosť, čo sa prejaví v bezporuchovej prevádzke a veľmi vysokej presnosti rezania.

Hydraulické napnutie pásu umožňuje dosiahnuť optimálne pracovné podmienky pásu. Ak sa píla zlomí, stroj sa automaticky zastaví. Presnosť vedenia pásky zaisťujú vodidlá pozostávajúce z ložísk a karbidových vložiek. Inovácia a výroba poloautomatických a automatických rezačiek CORMAK PREMIUM LINE v súlade s normami a normami vyhovujúcimi certifikátom ISO: 90001 a ISO: 140001 zaručuje bezpečnosť, kvalitu a spoľahlivosť produktu. Používanie motorov licencovaných známym a oceňovaným výrobcom na globálnom trhu, jedným zo svetových lídrov, spoločnosťou ABB zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku.

 

Technické špecifikácie

TYP - poloautomatický

ZVÝŠENIE A ZNÍŽENIE RUKY - hydraulické s plynulým nastavením poklesu ramena

RÝCHLOSŤ PÁSOV - 26/41/66 m / min

ZVERÁK- hydraulický

REZACÍ PÁS - 41x1,3x6430 mm

CELKOVÝ VÝKON - 8 kW

ROZMERY (DxŠxV) - 3200x1100x2100 mm

HMOTNOSŤ - 2 900 kg

 

Max. Rozsah rezania [mm]

 

Rez
ø500 500 x 700
Štandardné vybavenie

  • ovládací panel na prednej strane stroja
  • zabudovaná hydraulická jednotka
  • funkcia pamäte polohy paží
  • kefa na čistenie pásky
  • hydraulické napnutie pásu
  • chladiaci systém
  • bimetalová strihacia páska
  • CE vyhlásenie o zhode

 

Doplnková výbava

  • elektrický podávač materiálu

Dodatočné parametre

Kategória: Poloautomatické rezačky na kov
Hmotnosť: 2900 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: