Kotúčové brúsky a leštičky

Najpredávanejšie

dvojkotucova bruska m3030 (1)
Dvojkotúčová stolová brúska M3030
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Kód: 3435
 
€719,99
(€599,99 bez DPH)
1 položiek celkom
dvojkotucova bruska m3030 (1)
Dvojkotúčová stolová brúska M3030
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
€599,99 bez DPH
€719,99

Priemyselná stolná brúska vybavená dvoma kotúčmi s priemerom 300 mm. Stabilná a tuhá konštrukcia zaisťuje tichý chod bez vibrácií.

Kód: 3435

Stolová brúska - leštička je veľmi populárne elektrické náradie, ktoré má všestranné využitie. Používajú sa na rezanie, brúsenie, ako aj leštenie a čistenie akýchkoľvek druhov materiálov. Charakteristické pre zariadenia je jednoduchá obsluha a nekomplikovaná obsluha. Preto sú užitočné nielen v profesionálnom priemyselnom závode, ale aj v dielni amatéra - kutilstva.

Stacionárne brúsky - leštičky sú ideálne pre mechanické a zámočnícke dielne. Zaisťujú správny efekt spracovaného materiálu. Používajú sa okrem iného na ostrenie tvrdých materiálov, ako sú vrtáky, dláta, nože kosačky na trávu a mnoho iného náradia. Sú ideálne na brúsenie, leštenie a čistenie kovov, dokonca aj na predbežnú úpravu dreva.

Najpraktickejšie modely sú dvojkotúčové stroje, na ktoré je možné namontovať dva rôzne disky v závislosti od spracovania materiálu. Pri výbere modelu brúsky stojí za to venovať pozornosť parametrom zariadenia, to znamená výkonu, rýchlosti otáčania alebo veľkosti použitých diskov.