Kotúčové brúsky a leštičky

Najpredávanejšie

dvojkotucova bruska m3030 (1)
Dvojkotúčová stolová brúska M3030
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
Kód: 3435
 
€719,99
(€599,99 bez DPH)
1 položiek celkom
dvojkotucova bruska m3030 (1)
Dvojkotúčová stolová brúska M3030
Skladom u dodávateľa (>5 ks)
€599,99 bez DPH
€719,99

Priemyselná stolná brúska vybavená dvoma kotúčmi s priemerom 300 mm. Stabilná a tuhá konštrukcia zaisťuje tichý chod bez vibrácií.

Kód: 3435

Stolová brúska - leštička je veľmi populárne elektrické náradie, ktoré má všestranné využitie. Používajú sa na rezanie, brúsenie, ako aj leštenie a čistenie akýchkoľvek druhov materiálov. Charakteristické pre zariadenia je jednoduchá obsluha a nekomplikovaná obsluha. Preto sú užitočné nielen v profesionálnom priemyselnom závode, ale aj v dielni amatéra - kutilstva.

Stacionárne brúsky - leštičky sú ideálne pre mechanické a zámočnícke dielne. Zaisťujú správny efekt spracovaného materiálu. Používajú sa okrem iného na ostrenie tvrdých materiálov, ako sú vrtáky, dláta, nože kosačky na trávu a mnoho iného náradia. Sú ideálne na brúsenie, leštenie a čistenie kovov, dokonca aj na predbežnú úpravu dreva.

Najpraktickejšie modely sú dvojkotúčové stroje, na ktoré je možné namontovať dva rôzne disky v závislosti od spracovania materiálu. Pri výbere modelu brúsky stojí za to venovať pozornosť parametrom zariadenia, to znamená výkonu, rýchlosti otáčania alebo veľkosti použitých diskov.

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.