Pásová píla CORMAK BS 712R

Kód: 1530/230 1530/400 Zvoľte variant
Tip
Značka: Cormak
€1 522,80 €1 269 bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám veľmi radi preveríme! Ozvite sa nám a dostupnosť vám veľmi radi preveríme! Zvoľte variant
Napájanie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Profesionálna, veľmi silná a efektívna pásová píla na kov s 45 ° otočným ramenom. Perfektné riešenie pre zámočnícke, výrobné a remeselné dielne. 

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

Vlastnosti produktu


Univerzálna pásová píla na kov typu CORMAK BS 712 R umožňuje rezanie vo zvislej rovine a kolmo na os rezaného materiálu alebo v ľubovoľnom uhle v rozmedzí 45 ° - 90 °. Rezaný prvok je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného podávacieho zariadenia. Posuv pri rezaní prebieha gravitačne na princípe prietoku oleja v dvojkomorovom hydraulickom valci. Vhodná rýchlosť poklesu ramena sa dosiahne vďaka ventilu regulujúcemu tok oleja medzi komorami. Požadovaná lineárna rýchlosť pásu sa dosiahne zmenou prevodového pomeru na remeniciach medzi závitovkovým prevodom a hnacím motorom. Vhodná rýchlosť poklesu ramena sa dosiahne vďaka ventilu regulujúcemu tok oleja medzi komorami. Rameno z profilovanej tvárnej liatiny zaisťuje počas prevádzky tuhosť a absorbuje všetky druhy vibrácií. Ovládací panel je umiestnený na ramene frézy. Systém pohonu strihacieho pásu pozostáva z dvoch liatinových kolies. Prvý sa nazýva navíjacie koleso (nastavenie sa vykonáva pomocou páky), druhým je hnacie koleso. Krútiaci moment sa zo závitovkového prevodu prenáša priamo na hnacie koleso, zatiaľ čo závitovkové koleso je poháňané elektromotorom. Vhodný uhol sklonu pásu je daný sadou ložiskových valčekov. Základom stroja je tuhý kváder vyrobený z oceľových plechov, vo vnútri ktorého je nádrž na chladiacu kvapalinu s čerpadlom chladiacej kvapaliny. V hornej časti základne stroja sa nachádza odtoková nádrž chladiacej kvapaliny a zásobník triesok vznikajúcich pri rezaní materiálu. Na vani je namontovaný liatinový pracovný stôl, na ktorom je zverák, ktorý drží materiál, a ku ktorému je pripevnené rameno frézy. Zverák je vybavený rýchlym upnutím odrezaného prvku. V dolnej časti podstavca stroja sú otvory pre os kolies. Bezpečnosť počas procesu rezania zaisťuje elektrická inštalácia, ktorá spĺňa všetky požiadavky CE. Stroj má koncový spínač, ktorý zastaví stroj po dokončení procesu rezania, núdzový vypínač, takzvaný bezpečnostný hríb, sériu mikrospínačov, ktoré stroj vypnú, napríklad keď otvoríme kryt prevodu pásu alebo kryt rezacieho pásu. Náš model stroja je navyše na rozdiel od konkurencie vybavený drôtenou kefou, ktorá čistí pílový list od triesok - tým sa zabráni upchatiu listu a umožňuje efektívnejšie rezanie.

NOVINKA
Konštrukcia ramena bola upravená tak, aby sa vodorovná fréza mohla rýchlo zmeniť na vertikálnu so stolíkom. To platí nielen pre rezanie kovov, ale dá sa použiť aj ako vertikálna rezačka pre stolárske práce.

 

Technické dáta


Veľkosť strihacieho pásu [mm] 2360 x 20 x 0,9
Napnutie pásu mechanické (manuálne)
Rýchlosti pásu [m / min] 34, 41, 59, 98
Rýchlosť posuvu [m / min] 0-50 (nekonečne variabilný posuv)
Plynulé nastavenie poklesu ramena - hydraulický valec
Výška podstavca zveráka [mm] 600
Napájanie 230V / 400V
Výkon hlavného motora [kW] S1 100%: 0,75; S6 40%: 1,1 kW
Hmotnosť [kg] 190
Rozmery stroja 1250x700x1000 mm
Záruka [mesiace] 12/24

Rez
0 ° 180 180x210 180x180
45 ° 130 140x90 130x130

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: