Štartovacie pneuservisné sety do domácej dielne alebo servisu

  1. Nikdy viac stratený čas a peniaze na drahé pneuservisy: Predstavte si pocit úplnej kontroly nad montážou a demontážou pneumatík, ktorý vám dáva prezúvačka . Už žiadne zbytočné čakanie v servisoch, ktoré si účtujú majetok za prácu, ktorú môžete vykonať sami, rýchlejšie a efektívnejšie. Vaše auto, váš motocykel či dodávka si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť, ktorú im môžete poskytnúť priamo vo vašej garáži.

  2. Buďte pánom svojho času a finančných prostriedkov: Čas a peniaze sú dve veci, ktoré vždy potrebujeme viac. S našim vybavením si môžete byť istí, že obidve ušetríte. Prestaňte platiť servisom za prácu, ktorú môžete vykonať sami, rýchlejšie a s lepším výsledkom. Už žiadne čakacie rady alebo predražené služby. Prevezmite kontrolu a uvidíte, ako sa vaše investície rýchlo vrátia.

  3. Osloboďte sa od obáv a obmedzení: Mnohí z nás majú obavy z výmeny alebo vyvažovania pneumatík, obávame sa poškodenia, chýb pri montáži alebo dokonca zranení. S našimi prezúvačkami a vyvažovačkami prichádza koniec týmto obavám. Ergonomický dizajn, ochrana ráfikov, presné vyvažovanie a jednoduché ovládanie znamenajú, že práca s pneumatikami už nikdy nebude stresujúca či nebezpečná. Staňte sa majstrom vo vlastnej dielni, bez akýchkoľvek obáv.

 Špeciálny rozpis náradia a vybavenia, ktorý je šitý na mieru pre všetkých, ktorí hľadajú ideálne riešenie pre svoju domácu dielňu, alebo pre profesionálnu firemnú dielňu či servis. Tento unikátny zoznam bol starostlivo pripravený naším tímom expertov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti dielenského vybavenia a poskytovania servisných služieb. Zameriavame sa na to, aby sme vám ponúkli len tie najkvalitnejšie súpravy náradia, ktoré sú nielen spoľahlivé, ale tiež veľmi praktické a užitočné pre každodennú prácu.

 Každý set bol navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby našich zákazníkov, aby sme zabezpečili, že vám poskytneme presne to, čo potrebujete.

Veľký dôraz kladieme aj na kvalitu a dlhodobú odolnosť ponúkaného náradia. Rozumieme tomu, že investícia do kvalitného vybavenia je kľúčová pre efektívnu a bezpečnú prácu. Preto spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a výrobcami, ktorí zaručujú vysoký štandard svojich produktov. Týmto prístupom chceme zabezpečiť, že nákupom u nás získate náradie, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročných pracovných podmienkach.

Na záver by sme chceli zdôrazniť, že náš zámer je nielen poskytnúť vám kvalitné náradie, ale aj ponúknuť prvotriedny zákaznícky servis. Náš tím odborníkov je vám k dispozícii pre akékoľvek dotazy alebo poradenstvo pri výbere vhodného náradia pre vaše potreby. Veríme, že s našou pomocou a ponukou setov náradia vám uľahčíme prácu a zvýšime efektivitu vašich projekto, či už v domácej dielni, alebo vo vašom firemnom servise.

 

Základné parametre pri výbere prezúvačky kolies:

  1. Automatická alebo poloautomatická prezúvačka kolies - Aký je medzi nimi rodziel?  Automatická prezúvačka kolies (Mantech KM-851, Mantech KM -528, Grubber GR900, MELL WRS500) má rameno odklopné dozadu pneumaticky (vzduchom), ktoré je ovládané pomocou pedálu. Poloautomatická prezúvačka kolies (KM-821, KM 821S, Mel wrs 300, Mantech KM 755) má rameno odklopné ručne do boku. Výhodou tohto riešenia je, že potrebuje menej miesta na prácu.
  2. Veľkosť stola prezúvačky - veľkosť stola je dôležitým faktorom pri výbere prezúvačky, rozhoduje o tom aké maximálne možné pneumatiky bude možné prezuť
  3. S pomocným ramenom na RUNFLAT alebo bez?  Pomocné rameno je veľmi dobrý pomocník pri prezúvaní kolies. Simuluje pomocníka v dielni. Pomocné rameno je možné dokúpiť aj neskôr ku všetkým naším prezúvačkam.

Základné parametre pri výbere vyvažovačky kolies:

  1. Automatická alebo poloautomatická vyvažovačka kolies - Automatická vyvažovačka kolies zmeria rozmery pomocou priložených merákov a do poloautomatickej je potrebné zadať pomery ručne.  Automatická vyvažovačka kolies sa ďalej rozdeľuje podľa toho, či zmeria 2 pomery kolies - tretí pomer šírku kolesa je potrebné zmerať pomocou meráku (toto sú vyvažovačky Mantech KW 950, Mantech KW 920, Mantech KW 910, Mell monkey 400, Grubber EM740) alebo či zmeria všetky tri pomery kolesa aj šírku.  (Mantech KW 663, Mantech KW971, Grubber EM905, MELL monkey 500)

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
Automatická prezúvačka KM-851 PRO + Vyvažovačka kolies KW-920 MANTECH
ZADARMOZADARMO
€1 875 bez DPH
€2 250

Automatická prezúvačka pneumatík KM-851 PRO + Automatická vyvažovačka pneumatík KW-920 Tento produkt je možné výhodne financovať na splátky s 0% akontáciou pre firmy aj pre...

Kód: 663
Untitled design
ZADARMOZADARMO
€1 665 bez DPH
€1 998

Značka: MantechModel prezúvačky: KM-821Model vyvažovačky: KW-950 PROTyp prezúvačky: PoloautomatickáTyp vyvažovačky: AutomatickáCelková hmotnosť: 300 kg

Kód: 14437
Automatická prezúvačka KM-851 PRO s ramenom RUNFLAT + Vyvažovačka kolies KW-950 PRO
ZADARMOZADARMO
€2 390 bez DPH
€2 868

Značka: MantechModel prezúvačky: KM-851 PROModel vyvažovačky: KW-950 PROModel ramena: KR-30 PROCelková váha: 318 kg

Kód: 14403
Poloautomatická prezúvačka kolies KM-821 Mantech + Vyvažovačka kolies KW-920 MANTECH
ZADARMOZADARMO €1 920 –4 %
€1 532 bez DPH
€1 838,40

Set strojov na výmenu pneumatík: Poloautomatická prezúvačka KM-821 + Automatická vyvažovačka kolies KW-920 Tento produkt je možné výhodne financovať na splátky s 0% akontáciou...

Kód: 660
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.