Pásová píla CORMAK BS 712 A 27 mm

Kód: 1554
Značka: Cormak
€1 260 –8 %
pasova pila cormak bs 712 a 27 mm
€1 260 –8 % €1 152 €960 bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám veľmi radi preveríme!

Pásová píla na rezanie kovov s optimálnym rozsahom rezania, široko používaná v zámočníckych, výrobných a remeselných závodoch. Rezačka je vybavená pásovou pílou so šírkou 27 mm a efektívnym chladiacim systémom.

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

Popis stroja


Univerzálny vyrezávač na kovové pásy typu CORMAK BS 712 A s CE, založený na rokmi overených riešeniach, ho robí vo svojej triede bezkonkurenčným. Vyznačuje sa vysokou účinnosťou a ľahkým používaním. Umožňuje rezanie vo VERTIKÁLNEJ rovine a kolmo na os rezaného materiálu alebo v ľubovoľnom uhle v rozmedzí od 45 do 90 stupňov.

Rezaný prvok je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného podávacieho zariadenia. Posuv pri rezaní prebieha gravitačne na princípe prietoku oleja v dvojkomorovom hydraulickom valci. Vhodná rýchlosť poklesu ramena sa dosiahne vďaka ventilu regulujúcemu tok oleja medzi komorami ovládača.

Požadovaná lineárna rýchlosť pásu sa dosiahne zmenou prevodového pomeru na remeniciach medzi závitovkovým prevodom a hnacím motorom.

Masívna, stabilná a rafinovaná štruktúra a rameno vyrobené z jedinej liatinovej liatiny zaisťujú stroju veľmi vysokú tuhosť a stabilitu pri rezaní, čo má za následok presnosť rezania a dlhú bezporuchovú prevádzku. Konštrukcia a použitie 20 mm širokého strihacieho pásu umožňuje plný výkon viacsériových rezov oboch profilov a všetkých detailov.

 

Technické špecifikácie


VEĽKOSŤ PÁSKY - 2360x27x0,9 mm
NAPNUTIE REMENOV mechanické (manuálne)
RÝCHLOSŤ REMENE - 22, 33, 45, 65 m / min
RÝCHLOSŤ PODÁVANIA - 0-50 m / min (plynulý posuv)
NASTAVENIE RAMENNÉHO KĹBU plynulé - hydraulický valec
NAPÁJANIE - 3-fázové 400V
HLAVNÝ VÝKON MOTORA - 1,1 kW
HMOTNOSŤ - 190 kg

Rez
0 ° 180 mm 300 x 180 mm 180 x 180 mm
45 ° 130 mm 120 x 125 mm 125 x 125 mm 

 Dizajn stroja


Systém pohonu strihacieho pásu pozostáva z dvoch liatinových kolies. Prvý sa nazýva navíjacie koleso (nastavenie sa vykonáva pomocou páky), druhým je hnacie koleso. Krútiaci moment sa zo závitovkového prevodu prenáša priamo na hnacie koleso, zatiaľ čo závitovkové koleso je poháňané elektromotorom. Vhodný uhol sklonu pásu je daný sadou ložiskových valčekov.

Základom stroja je tuhý kváder vyrobený z oceľových plechov, vo vnútri ktorého je nádrž na chladiacu kvapalinu s čerpadlom chladiacej kvapaliny. Vďaka torznému zveráku môžeme materiál rezať v uhle 0-45 stupňov.

V hornej časti základne stroja sa nachádza odtoková nádrž chladiacej kvapaliny a zásobník triesok vznikajúcich pri rezaní materiálu. Na vani je namontovaný liatinový pracovný stôl, na ktorom je zverák, ktorý drží materiál, a ku ktorému je pripevnené rameno frézy.

V spodnej časti podstavca stroja sú otvory pre os kolesa. Bezpečnosť počas procesu rezania zaisťuje elektrická inštalácia, ktorá spĺňa všetky požiadavky CE. Stroj má koncový spínač, ktorý zastaví stroj po ukončení procesu rezania, núdzový vypínač, tzv. „Bezpečnostný hríb“, séria mikrospínačov, ktoré vypínajú stroj, napríklad keď otvoríme kryt prevodu pásu alebo kryt strihacieho pásu. Náš model stroja je navyše na rozdiel od konkurencie vybavený drôtenou kefou, ktorá čistí pílový kotúč od triesok - to zabraňuje efektívnejšiemu zaneseniu a rezaniu kotúča.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: