Pásová píla CORMAK BS 170G

Kód: 1668
€1 680 –15 %
pasova pila cormak bs 170g 230v
€1 680 –15 % €1 414,80 €1 179 bez DPH
Skladom (1 ks)

Pásová píla CORMAK BS 170G sa vďaka vybaveniu s hydraulickým valcom, chladením a otočným ramenom do 60 ° v kombinácii s čepeľami renomovanej nemeckej spoločnosti Rontgen široko používa vo všetkých zámočníckych dielňach, kde je dôležitá presnosť, kvalita a rýchlosť rezania.

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

 

Vlastnosti stroja


Pásová píla CORMAK BS 170G sa vďaka vybaveniu s hydraulickým valcom, chladením a otočným ramenom do 60o v kombinácii s čepeľami renomovanej nemeckej firmy Rontgen široko používa vo všetkých zámočníckych dielňach, kde je dôležitá presnosť, kvalita a rýchlosť rezania.

Horizontálna pásová píla na kovy s otočným ramenom umožňuje rezanie v rovine kolmej na os rezaného materiálu a v ľubovoľnom uhle od 0 do 600. Rezaný materiál je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného mechanického zariadenia, pričom posuv nástroja je založený na gravitácii na princípe prietoku olej v dvojkomorovom hydraulickom valci. Vhodná rýchlosť poklesu ramena sa dosiahne vďaka ventilu regulujúcemu tok oleja medzi komorami. Vedenia pásov sú vybavené súpravou ložiskových valčekov. To má obrovský vplyv na vedenie pásu, jeho životnosť, rovnosť, presnosť a kvalitu rezu. Pre jednotlivé typy a triedy materiálov by sa mala zvoliť vhodná rýchlosť rezania. Tuhé rameno je vyrobené z PROFILOVANÉHO LIETADLA.

Na ramene je ovládací panel. Pohon od elektromotora po koleso poháňajúce strihací pás je prenášané motorom s MECHANICKÝM prevodom (nie remeňom). Rezací pás je napnutý na dvoch liatinových kolesách ručným napínačom a vedený cez sadu ložiskových valčekov. Základňa je vyrobená ako pevné teleso zvárané z oceľových plechov. Vo vnútri sa nachádza samostatná nádrž na chladiacu kvapalinu s elektrickým čerpadlom. Konštrukcia hornej časti podstavca poskytuje nádrž na vypúšťanie chladiacej kvapaliny a zachytávanie triesok vznikajúcich pri rezaní materiálu. K základni je pripevnený liatinový pracovný stôl s otočným ramenom a ovládacím panelom na samostatnom ramene. V procese rezania je hlavným rezným pohybom pohyb strihacieho pásu a pohyb spodného ramena. Rýchlosť poklesu ramena (rýchlosť rezania) je regulovaná hydraulickým pohonom. Rýchlosť posuvu sa reguluje na ovládacom paneli rezacieho stroja. V spodnej polohe ramena (po rezaní materiálu) sa pohon pilového pásu automaticky vypne. Bezpečnosť bude zaistená krytmi strihacieho pásu a mikrospínačmi, ktoré zastavia činnosť motora po ukončení rezacieho cyklu alebo otvorení ktoréhokoľvek z krytov, ďalšia ochrana spočíva v automatickom vypnutí rezača v prípade zlomenia strihacieho pásu.

 

VÝKON MOTORA - S1 100%: 1,1 kW; S6 40%: 1,5 kW

NASTAVENIE KVAPKY RUKY - hydraulický valec

DĹŽKA PÁSKY - 2085 x 20 x 0,9 mm

RÝCHLOSŤ REZANIA - plynulé 0-50 m / min

RÝCHLOSŤ PÁSOV - 36 m / min

VÝŠKA ZÁKLADNEHO ZÁKLADU - 890 mm

ROZMERY D x Š x V (SO ZVÝŠENÝM RAMENOM) - 1 250 x 800 x 1 400 (1 560) mm

HMOTNOSŤ - 200 kg

 

Rez 
ø170 170 x 120 170 x 170
45º L ø120 120 x 110  110 x 110 
60º R ø70 70 x 60 60 x 60

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: