Pásová píla CORMAK MCB350HD

Kód: 1701
€4 187,99 €3 489,99 bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám veľmi radi preveríme!

Rezačka CORMAK MCB350HD v tomto segmente strojov je najväčšou rezačkou s veľmi veľkou kapacitou rezania 350x260. Má výkonnejší motor a pohodlný ovládací panel. Rameno stroja vyrobené z rovnomernej liatiny s ďalšími rebrami pre väčšiu tuhosť. Obojstranný uhol rezu od -45 ° do 60 °.

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

Vlastnosti stroja


Pásová píla na kov CORMAK MCB350HD s CE umožňuje rezanie v rovine kolmej na os rezaného materiálu alebo v ľubovoľnom uhle v rozmedzí od -45 do +60 stupňov. Rezaný prvok je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného podávacieho zariadenia. Posuv pri rezaní prebieha gravitačne na princípe prietoku oleja v dvojkomorovom hydraulickom valci. Obsluha spustí stroj stlačením štartovacieho tlačidla a nastaví rýchlosť rezania. Po dokončení rezu sa stroj automaticky zastaví a operátor ručne zdvihne rameno do východiskovej polohy. Materiál sa podáva ručne. Tento model je použiteľný na kusovú aj sériovú výrobu a vďaka svojej robustnej konštrukcii umožňuje rezanie širokej škály materiálov vrátane nehrdzavejúcej ocele, nástrojovej ocele, plných materiálov a profilov.

Zariadenie umožňuje uhlové rezanie materiálu otáčaním ramena doľava a doprava. Rameno rezačky je vyrobené z rovnomernej liatiny s rezacím pásom širokým 27 mm použitým v tejto rezačke. umožňuje plný výkon viacsériových rezov profilov aj plných materiálov. Zverák je nastavený na nastaviteľnom lôžku a je vybavený rýchloupínacou svorkou. Vedenia nožov sú vybavené doskami z tvrdého kovu - spekané karbidy a systémom valivých ložísk. Za presnosť a rovnosť rezu sú zodpovední KARBÓNOVÝ UHLÍK. Rameno je vybavené automatickým snímačom napätia čepele, je naklonené o 25 stupňov, čo zvyšuje životnosť čepele. Na spodku ramena je pripevnená čistiaca kefa pre dokonalú čistotu a funkčnosť čepele.

Stroj je poháňaný závitovkovým prevodom naplneným prevodovým olejom. Stroj má trojfázový motor s dvojitým vinutím a dvoma rýchlosťami rezania. Tepelná ochrana motora. Rezačka má veľmi veľký pracovný rozsah pre rezanie v uhle od 45 ° doľava do 60 ° doprava. Stroj má dve rýchlosti strihacieho pásu 32 a 72 m / min. Odrezávací stroj s automatickým, plynulo regulovaným gravitačným pohybom ramena nadol. Konštrukcia: rameno, zverák a otočný stôl sú liatinové. Chladiaci systém s uzavretou emulziou s distribúciou kvapaliny do vodiacich prvkov čepele. Stroj je vybavený nárazníkom s pravítkom na nastavenie dĺžky rezaného materiálu.

Fréza má CLOCK TENSOMETER - snímač napätia pásu a automatický spínač v prípade pretrhnutia strihacieho pásu. V zadnej časti stroja sa nachádza valec, ktorý podáva rezaný materiál. Bezpečnosť počas procesu rezania zaisťuje elektrická inštalácia, ktorá spĺňa všetky požiadavky CE. Stroj má koncový spínač, ktorý zastaví stroj po ukončení procesu rezania, núdzový vypínač, tzv. „Bezpečnostný hríb“, séria mikrospínačov, ktoré vypínajú stroj, napríklad keď otvoríme kryt prevodu pásu alebo kryt strihacieho pásu.

Technické dáta

  • MINIMÁLNY PRIEMER REZANIA - ø5 mm
  • MINIMÁLNA DĹŽKA MATERIÁLU VO VIDENÍ -100 mm
  • VZDIALENOSŤ PODROBNEJ ZÁKLADY OD ZEMINY - 940 mm
  • ROZMERY ROZMERU PÁSU - 2 950 x 27 x 0,9 mm
  • CELKOVÝ VÝKON - 2,2 kW
  • RÝCHLOSŤ PÁSOV - 36/72 m min-1
  • PRIEMER POHONU / KLADKY - 330 mm
  • ROZMERY - 2 000 x 1 330 x 2020 mm
  • HMOTNOSŤ - 600 kg

 

REZ  PRIEMER PROFIL  KVADRÁTOVÝ REZ
ø270 350 X 240 260 X 260
45º R ø230 230 X 150 210 X 210
45º L ø200 200 X 170 170 X 170
60º R ø140 140 X 140 140 X 140 

Dodatočné parametre

Kategória: Kovoobrábacie stroje
Hmotnosť: 600 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: