Pásová píla CORMAK HBS275

Kód: 1686
Tip
Značka: Cormak
€2 159,99 €1 799,99 bez DPH
Ozvite sa nám a dostupnosť vám veľmi radi preveríme!

Pásová píla CORMAK HBS275 na rezanie rúr, profilov a tyčí sa bežne používa vo všetkých zámočníckych dielňach, kde je dôležitá presnosť, kvalita a rýchlosť rezania. Model je vybavený otočným ramenom 0-60 "a vodidlá píl sú na báze spekaných karbidov. Konštrukcia rámu zaisťuje presný a tichý chod.

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

 

Vlastnosti stroja


Horizontálna pásová píla na kovy s torzným ramenom umožňuje rezanie v rovine kolmej na os rezaného materiálu a v ľubovoľnom uhle od 0 do 600. Rezaný materiál je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného mechanického zariadenia, pričom posuv nástroja je automatický. Vedenia pásov sú vybavené špeciálnymi vložkami a ložiskami z tvrdokovu. To má obrovský vplyv na vedenie pásu, jeho životnosť, rovnosť, presnosť a kvalitu rezu.

Tvrdokovové vedenie do značnej miery znižuje opotrebenie stroja a pílového kotúča. Rameno rezačky je vyrobené z rovnomernej liatiny s rezacím pásom širokým 27 mm použitým v tejto rezačke. umožňuje plný výkon viacsériových rezov profilov aj plných materiálov. Zverák je nastavený na nastaviteľnom lôžku a je vybavený rýchloupínacou svorkou. Vedenia nožov sú vybavené doskami z tvrdého kovu - spekané karbidy a systémom valivých ložísk. Za presnosť a rovnosť rezu sú zodpovední KARBÓNOVÝ UHLÍK.

Rameno je vybavené automatickým snímačom napätia čepele, je naklonené o 25 stupňov, čo zvyšuje životnosť čepele. Na spodku ramena je pripevnená čistiaca kefa pre dokonalú čistotu a funkčnosť čepele. Stroj je poháňaný šnekovým pohonom. Stroj má trojfázový motor s dvoma rýchlosťami rezania a tepelnou ochranou motora. Fréza má CLOCK TENSOMETER - snímač napätia pásu a automatický spínač v prípade pretrhnutia strihacieho pásu. Konštrukcia hornej časti podstavca poskytuje nádrž na vypúšťanie chladiacej kvapaliny a zachytávanie triesok vznikajúcich pri rezaní materiálu. K základni je pripevnený liatinový pracovný stôl s otočným ramenom a ovládacím panelom na samostatnom ramene. V procese rezania je hlavným rezným pohybom pohyb strihacieho pásu a pohyb spodného ramena. Rýchlosť poklesu ramena (rýchlosť rezania) je regulovaná hydraulickým pohonom. Rýchlosť posuvu sa reguluje na ovládacom paneli rezacieho stroja. Môžeme si zvoliť medzi dvoma rýchlosťami strihacieho pásu 37,5 a 75 m / min. V dolnej polohe ramena (po rezaní materiálu) sa pohon pílového pásu automaticky vypne.

Bezpečnosť zaistia kryty strihacieho pásu a mikrospínače, ktoré zastavia činnosť motora po dokončení rezacieho cyklu alebo po otvorení niektorého z krytov. Ďalšia ochrana spočíva v automatickom vypnutí rezača v prípade zlomenia strihacieho pásu.

Technické dáta


CELKOVÝ VÝKON - 1,5 kW

VÝKON - 400 V 50 Hz

NASTAVENIE KVAPKY RUKY - hydraulický valec

DĹŽKA PÁSKY - 2 450 x 27 x 0,9 mm

RÝCHLOSŤ REZANIA - Plynulé 0-50 m / min

RÝCHLOSŤ PÁSOV - 37,5 / 75 m / min

VÝŠKA ZÁKLADNEHO ZÁKLADU - 900 mm

HMOTNOSŤ - 215 kg

 

Rez 
ø220 260 x 140  200 x 200
45º R ø160 160 x 140  160 x 160 
60º R ø100 120 x 100  100 x 100

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: