Pásová píla CORMAK HBS275

Kód: 1686
Tip
Neohodnotené
Značka: Cormak
€1 680 €1 400 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.7.2021

Pásová píla CORMAK HBS275 na rezanie rúr, profilov a tyčí sa bežne používa vo všetkých zámočníckych dielňach, kde je dôležitá presnosť, kvalita a rýchlosť rezania. Model je vybavený otočným ramenom 0-60 "a vodidlá píl sú na báze spekaných karbidov. Konštrukcia rámu zaisťuje presný a tichý chod.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Vlastnosti stroja


Horizontálna pásová píla na kovy s torzným ramenom umožňuje rezanie v rovine kolmej na os rezaného materiálu a v ľubovoľnom uhle od 0 do 600. Rezaný materiál je možné podávať ručne alebo pomocou ľubovoľného mechanického zariadenia, pričom posuv nástroja je automatický. Vedenia pásov sú vybavené špeciálnymi vložkami a ložiskami z tvrdokovu. To má obrovský vplyv na vedenie pásu, jeho životnosť, rovnosť, presnosť a kvalitu rezu.

Tvrdokovové vedenie do značnej miery znižuje opotrebenie stroja a pílového kotúča. Rameno rezačky je vyrobené z rovnomernej liatiny s rezacím pásom širokým 27 mm použitým v tejto rezačke. umožňuje plný výkon viacsériových rezov profilov aj plných materiálov. Zverák je nastavený na nastaviteľnom lôžku a je vybavený rýchloupínacou svorkou. Vedenia nožov sú vybavené doskami z tvrdého kovu - spekané karbidy a systémom valivých ložísk. Za presnosť a rovnosť rezu sú zodpovední KARBÓNOVÝ UHLÍK.

Rameno je vybavené automatickým snímačom napätia čepele, je naklonené o 25 stupňov, čo zvyšuje životnosť čepele. Na spodku ramena je pripevnená čistiaca kefa pre dokonalú čistotu a funkčnosť čepele. Stroj je poháňaný šnekovým pohonom. Stroj má trojfázový motor s dvoma rýchlosťami rezania a tepelnou ochranou motora. Fréza má CLOCK TENSOMETER - snímač napätia pásu a automatický spínač v prípade pretrhnutia strihacieho pásu. Konštrukcia hornej časti podstavca poskytuje nádrž na vypúšťanie chladiacej kvapaliny a zachytávanie triesok vznikajúcich pri rezaní materiálu. K základni je pripevnený liatinový pracovný stôl s otočným ramenom a ovládacím panelom na samostatnom ramene. V procese rezania je hlavným rezným pohybom pohyb strihacieho pásu a pohyb spodného ramena. Rýchlosť poklesu ramena (rýchlosť rezania) je regulovaná hydraulickým pohonom. Rýchlosť posuvu sa reguluje na ovládacom paneli rezacieho stroja. Môžeme si zvoliť medzi dvoma rýchlosťami strihacieho pásu 37,5 a 75 m / min. V dolnej polohe ramena (po rezaní materiálu) sa pohon pílového pásu automaticky vypne.

Bezpečnosť zaistia kryty strihacieho pásu a mikrospínače, ktoré zastavia činnosť motora po dokončení rezacieho cyklu alebo po otvorení niektorého z krytov. Ďalšia ochrana spočíva v automatickom vypnutí rezača v prípade zlomenia strihacieho pásu.

Technické dáta


CELKOVÝ VÝKON - 1,5 kW

VÝKON - 400 V 50 Hz

NASTAVENIE KVAPKY RUKY - hydraulický valec

DĹŽKA PÁSKY - 2 450 x 27 x 0,9 mm

RÝCHLOSŤ REZANIA - Plynulé 0-50 m / min

RÝCHLOSŤ PÁSOV - 37,5 / 75 m / min

VÝŠKA ZÁKLADNEHO ZÁKLADU - 900 mm

HMOTNOSŤ - 215 kg

 

Rez 
ø220 260 x 140  200 x 200
45º R ø160 160 x 140  160 x 160 
60º R ø100 120 x 100  100 x 100

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kovoobrábacie stroje
Hmotnosť: 215 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: