Prezúvačka a vyvažovačka kolies RAVAGLIOLI PREMIUM

Kód: 1239
€9 406,80 €7 839 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

 

 

Jeden z najmodernejších vyvažovačiek dostupných na trhu. Zariadenie sa vyznačuje najvyššou precíznosťou a ergonómiou. Po zatvorení krytu koleso akceleruje, zmeria sa podváha a ráfik sa automaticky položí na miesto, kde pôsobí záťaž. Všetko sa to deje za neskutočne krátky čas. 6 sekúnd - to je všetko, čo potrebuje Ravaglioli na dokončenie sekvencie. A to všetko v LED osvetlení, ktoré uľahčuje presné umiestnenie váhy do správnej polohy.

Sonar - vďaka nemu nemusíte merať koleso a zadávať parametre ručne. Všetko sa deje automaticky pri zatváraní ochrannej kapoty.

Laser presne označuje miesto, kam by sa malo závažie umiestniť. Koleso sa automaticky zastaví a nastaví sa do polohy pre uviaznutie hmotnosti. To je možné vďaka použitiu laserového polohovacieho systému hmotnosti spolu s elektromagnetickou brzdou hriadeľa. Vďaka tomuto riešeniu získate najvyššiu kvalitu vyvažovania.

Nožná brzda výrazne uľahčuje prácu blokovaním kolesa pri pôsobení hmotnosti. Vďaka nemu si môžete byť istí, že sa koleso nebude hýbať a váha pôjde presne tam, kde je podváha.

19 "monitor je dobre viditeľný a zobrazené správy sú čitateľné. Jednoduchý a intuitívny softvér nespôsobuje žiadne problémy a funguje dobre s používateľom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vybavenie dielne
Hmotnosť: 250 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: