Nožnicový zdvihák 3T QJY-S2E 230V/400V

Kód: 229
Neohodnotené
€2 520 –21 %
jpgLTU3V9TZ
€2 520 –21 % €1 978,80 €1 649 bez DPH
Skladom (> 5 ks)

Nosnosť 3000 kg je určená na prácu s osobnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť nepresahuje 3 t.

Detailné informácie

Podrobný popis

229Tento zdvihák je namontovaný na podlahe bez potreby prípravy špeciálneho výkopu a poteru, jeho maximálna výška zdvihu je 1 000 mm, pri zachovaní veľmi nízkej minimálnej výšky 110 mm. Funkciou, ktorá odlišuje výťah QJY-S2E od iných zariadení tohto typu, je to, že nie je potrebné mať vzduchový kompresor, výťah je vybavený dvojitým elektromagnetickým bezpečnostným zámkom, ktorý nevyžaduje na prevádzku stlačený vzduch, navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť používateľa, jeho hlavnou výhodou je to, že keď celý proces používania výťahu je v zabezpečenej polohe a prevádzkovateľ ho uvoľní iba na dobu jeho spustenia. Toto riešenie zabraňuje náhodnej deaktivácii bezpečnostného systému a znižuje možnosť nekontrolovateľného opustenia vozidla na nulu.

Prístroj využíva množstvo osvedčených riešení na optimalizáciu dielne. Jedným z takýchto riešení je automatizované ovládanie elektrohydraulickej jednotky a bezpečnostného blokovacieho systému.

Inštalácia sa zjednodušila predbežnou inštaláciou väčšiny prvkov už vo výrobnej fáze a výťah obsahuje sadu upevňovacích kotiev.

Spolu s výťahom dostáva zákazník kompletnú dokumentáciu potrebnú na správne používanie a údržbu.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnicové
Hmotnosť: 400 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: