Nabíjačka autobaterií Doctor 30 Telwin

Kód: 1173
€262,80 €219 bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleži nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Kompletne pre vás zastrešíme nákup na splátky alebo leasing.
Servis produktov
Servis produktov
Na naše produkty poskytujeme záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

 

 

 

DOCTOR CHARGE 30/50 6/12 / 24V je multifunkčný elektronický usmerňovač s technológiou POWER STREAM pre komplexnú údržbu mokrých kyselinových batérií, GEL GEL, AGM batérie s rohožou zo sklenených vlákien (MF, špirála, pre systémy Start-Stop) a podporné činnosti v autoservisoch a autosalónoch. DOCTOR CHARGE je multifunkčné zariadenie určené na: automatické nabíjanie a údržbu pomocou technológie PULSE-TRONIC, testovanie batérií, štartovací a alternátorový prúd, pomocnú štartovaciu jednotku vozidla (model.50), odsírenie a regeneráciu batérií. Je tiež zdrojom stabilného napätia pri výmene batérie, programovaní, diagnostických činnostiach a pri prácach v autosalónoch.

 

Inovatívna technológia POWER STREAM zaručuje lepšie výsledky až o 50% v porovnaní s tradičnou nabíjačkou prostredníctvom efektívnejšieho a plne kontrolovaného procesu nabíjania. Efektívnejší prenos energie a kratšie doby nabíjania majú za následok vyšší výkon batérie a dlhšiu životnosť batérie.

 

Osemstupňový proces nabíjania zaisťuje optimálne podmienky nabíjania batérie: TEST (kontrola stavu nabitia batérie, kontrola správnosti nastaveného napätia), DESULFULATION (detekcia a regenerácia sulfátovaných batérií), ANALÝZA (analýza stavu batérie umožňuje zistiť chybnú batériu) do 80% nabitia), KONEČNÉ NABÍJANIE (s klesajúcim prúdom na 100%), KONTROLA (funkčná kontrola, overenie, či si batéria udržiava svoj stav nabitia), ÚDRŽBA (nabíjanie konštantným napätím), PULZ (regenerácia impulzu).

 

Funkcie ovládacieho panela

VYKLÁDKA

- CHARGE AUTO - automatické nabíjanie: automatický výber prúdu počas nabíjania a údržby v závislosti od kapacity batérie

- CHARGE MAN - nabíjanie, manuálne nastavenie: individuálne nastavenia pre typ batérie, nabíjací prúd alebo kapacitu (Ah)

- MANTAIN - udržiavacie nabíjanie: impulzné nabíjanie pomocou technológie PULSE TRONIC

- MONITOR - kontrola stavu nabíjania: nepretržitá kontrola fáz nabíjania

- BOOST - rýchle nabíjanie a automatický prechod do fázy údržby po dokončení nabíjania

- COLD - funkcia nabíjania studeného akumulátora: optimalizuje nabíjanie pri veľmi nízkych teplotách (nízke teploty môžu nepriaznivo ovplyvniť chemickú štruktúru komponentov akumulátora)

- SILENT - funkcia tichého chodu: tiché nabíjanie so zníženým prúdom, aby nedošlo k narušeniu ticha pomocou ventilátora

 

REGENERÁCIA

- DESULFÁCIA - odsírenie: proces impulznej regenerácie sulfátovaných batérií umožňuje odstránenie síranov z olovených dosiek a vedie k obnoveniu kapacity batérie

- EQUALIZATION - ekvalizácia: špecifická funkcia pre pravidelnú údržbu na obnovenie optimálneho stavu batérií WET alebo AGM zmiešaním prvkov

 

Výkon

- DIANGNOSTIC - diagnostika, programovanie: nehlučný, stabilizovaný zdroj energie pre inštaláciu vozidla počas diagnostiky a programovania, chráni batériu pred poklesom a vybitím napätia

- FINE SET - presné nastavenie napájacieho napätia: pokročilá diagnostická funkcia, ktorá umožňuje presnú zmenu výstupného napätia usmerňovača

- MEMORY SAVER - zálohovanie napätia, bez straty dát: zdroj energie pre údržbu elektronických systémov vozidla počas výmeny batérie, chráni pred stratou dát

- SHOW ROOM - práca v autosalónoch: zdroj energie pri práci v autosalónoch chráni batérie pred vybitím

- LOCK MODE - zámok proti zmenám parametrov: zámok ovládacieho panela zabráni náhodným zmenám výstupných parametrov zariadenia.

 

TEST

- VOLT - test napätia a stavu nabitia batérie

- ŠTART - test nárazového prúdu batérie (CCA)

- ALTERNÁTOR - test správnej činnosti alternátora

 

POMOCNÝ ŠTART (model Doctor Charge 50)

- Plne bezpečná podpora pri štartovaní vozidla 6 / 12V

MEMORY - uloženie posledných nastavení: pri každom zapnutí nabíjačky sa automaticky nastavia posledné uložené parametre (užitočné v prípade opakovaného použitia a výpadku napájania)

OCHRANA - úplná bezpečnosť a ochrana proti prepólovaniu, skratu na svorkách, preťaženiu a nabitiu chybného akumulátora

ÚSPORA - minimálna spotreba energie, automatické vypnutie po určitej dobe nečinnosti

NÍZKE NAPÄTIE - nabíjanie batérií s veľmi nízkym počiatočným napätím, minimálne do 2 V.

KALIBRÁCIA - kalibrácia výstupných káblov v závislosti na ich dĺžke zaručuje optimálne parametre dodávané do batérie počas nabíjania a do vozidla počas diagnostiky.

 

Možno ich pripevniť na stenu pomocou držiaka (k dispozícii osobitne) a výstupné káble je možné predĺžiť na 6 a 10 metrov (k dispozícii osobitne).

 

Cena zariadenia s 3m káblami.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky autobatérií
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie