Geometria kolies HOFMANN MEGAPLAN SSENCE 600HD 3D

Kód: 1308
Neohodnotené
Značka: Mantech
€13 534,80 €11 279 bez DPH
Skladom u dodávateľa (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.7.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Lúč s kamerami, ktorý je poháňaný elektromotorom, sleduje disky, ktoré sú pripevnené na kolesách vozidla, zatiaľ čo sa zdvíha alebo spúšťa na zdvihu. Týmto spôsobom sa vykonávajú merania na úrovni podlahy, ktoré uľahčujú napríklad rolovanie vozidla, zatiaľ čo nastavenie geometrických parametrov kolies a náprav je možné vykonať vo vhodnej pracovnej výške.

Pretože zariadenie Megaline SSENCE® meria v skutočnom 3D priestore, nie je potrebné dokonale vyrovnávať výťah alebo kanál. Systém meria iba geometriu vozidla. Ďalej umožňuje meranie geometrie kolies a náprav vozidla, na ktorom sú namontované kolesá rôznych veľkostí (v pároch na nápravách). Prístroj je dodávaný úplne pripravený na použitie s presne kalibrovanými kamerami, a preto je po inštalácii prístroja pripravený na prevádzku. Továrenské parametre geometrie vozidla a údaje o ich nastavovaní poskytuje renomovaná spoločnosť AUTODATA s možnosťou aktualizácie dvakrát ročne.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA - nie je potrebné výťah dolaďovať. Geometria meria iba karosériu vozidla. Nie je potrebné robiť kalibráciu. Geometria sa dodáva s fotoaparátmi už kalibrovanými.

MENEJ ÚDRŽBY - Reflektorové dosky (štíty) fungujú bez akejkoľvek elektroniky alebo batérií. Žiadny problém s nečitateľnými údajmi, pretože neexistuje bezdrôtový prenos dát.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA FOTOAPARÁTOV - Lúč s kamerami sa pohybuje automaticky pomocou elektrického motora. Kamery sledujú a sledujú výšku vozidla zdvihnutého na zdvihu vozidla (Auto Tracking). Meranie vo výške podlahy, nastavenie v pracovnej výške.

Technológia merania: 3D (2 HD kamery)
Štíty: bezúdržbové, pasívne
Jazyk: Tucet (vrátane poľštiny)
Rozsah priemerov ráfika: 10 "- 24"
Databáza: Originálne autodáta
Monitor: 32 "farebný
Sada obsahuje: 2 ks gramofónov, zámok riadenia, brzdový zámok
Voliteľné: Druhý monitor, diaľkové ovládanie (tablet).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: